Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets.

Specialista prodeje - Benátky nad Jizerou

PRACOVNÍK SÁZKOVÉHO PROVOZU

Společnost Fortuna hledá týmového spoluhráče pro obsluhu sázkové prodejny a péči o zákazníky. Staň se novým členem týmu Fortuna a kopej s námi za jeden tým!

Náplň práce:

  • Tvou prací bude především kompletní starost o chod pobočky
  • budeš přijímat sázky, vyplácet výhry a pečovat o zákazníky tak, aby z pobočky odcházeli s pozitivním zážitkem
  • budeš táhnout za jeden provaz s kolegyněmi a kolegy na pobočce
  • neboj, vše důležité Tě naučíme při vstupním školení!

Požadujeme:

  • pečlivost a svědomitost při práci s finanční hotovostí
  • aktivní a přátelský přístup k zákazníkům
  • čistý trestní rejstřík
  • základní znalost práce s PC
  • základní znalosti v oblasti sportu výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti, která je hlavním hráčem na trhu ve svém oboru
  • stálou mzda a k tomu měsíční bonusy
  • přátelský kolektiv a fyzicky nenáročnou práci
  • velkou flexibilitu při plánování směn a 35 hodinový pracovní týden (krátký/dlouhý týden)
  • balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, kartu MultiSport, odborná školení, sportovní akce aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Benátky nad Jizerou

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

15000-17000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

FORTUNA GAME a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Růžková