Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets.

Péče o zákazníky na pobočkách Fortuny - Hradec Králové

PRACOVNÍK SÁZKOVÉHO PROVOZU

Hledáme týmového spoluhráče pro obsluhu sázkové pobočky a péči o zákazníky. Vsaď si na nás a kopej za Fortunu!

Náplň práce:

  • Tvou prací bude především kompletní starost o chod pobočky
  • budeš přijímat sázky, vyplácet výhry a pečovat o zákazníky tak, aby z pobočky odcházeli s pozitivním zážitkem
  • budeš táhnout za jeden provaz s kolegyněmi a kolegy na pobočce
  • neboj, vše důležité Tě naučíme při vstupním školení!

Požadujeme:

  • základní znalost práce s PC
  • základní znalosti v oblasti sportu
  • pečlivost a svědomitost při práci s finanční hotovostí
  • aktivní a přátelský přístup k zákazníkům
  • čistý trestní rejstřík
  • předchozí praxe v maloobchodě výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti, která je hlavním hráčem na trhu ve svém oboru
  • stálou mzda a k tomu měsíční bonusy
  • přátelský kolektiv a fyzicky nenáročnou práci
  • velkou flexibilitu při plánování směn a 35 hodinový pracovní týden (krátký/dlouhý týden)
  • balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, kartu MultiSport, odborná školení, sportovní akce aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

13100-15000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

FORTUNA GAME a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Iveta Doušová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika