Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets.

HR Specialist - Internal Communication

Do našeho Learning & Development týmu hledáme člověka, který se nebude bát zodpovědnosti a kterého interní komunikace baví. Kdo jsme? Jsme mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti sportovních sázek, online gamingu a sportu obecně. Znalost našeho byznysu ti může pomoci se u nás lépe zorientovat, ale co je důležitější jsou tvoje zkušenosti/schopnosti v oblasti interky a jazyk, kterým píšeš.

Co práce na téhle pozici obnáší?

- Nápady, přemýšlení, komunikaci se zeměmi ve skupině (CZ, SK, PL, RO, HR), denní komunikaci v angličtině a spoustu prostoru pro (sebe)realizaci.
- Budeš mít na starosti interní komunikaci nejenom tady u nás, ale budeš vytvářet strategii komunikace i v dalších zemích.
- Zároveň budeš dávat dohromady naše interní eventy – ty malé, i ty velké (Xmas party, Penta games atd.), sportovní akce pro naše lidi nebo mít na starosti HR Marketing
- K ruce budeš mít naše nové LMS, které kromě toho, že ví skoro všechno, je i naším hlavním komunikačním kanálem. Nebojíme se ale komunikovat jinak – máme prostory a zdi, co jen lační po tom, aby mohly něco vykřičet do světa. Nejsme totiž firmou jen mailů, chceme jít dál a být lepší než kdy dřív.
- Budeš zkrátka v tom nejlepším místě v autobuse – na sedadle řidiče . Pokud se rád/a jen vezeš a nerad/a něco řídíš, potom tohle asi není místo pro tebe.

Koho chceme?

- Samostatného člověka, co už o interce někdy slyšel a trochu si jí zažil. Hodně u nás ale rozhoduje nadšení a chuť do práce.
- Komunikativní a dynamickou osobnost (a tím opravdu míníme OSOBNOST), co bude dobře pracovat v menším týmu (4 lidí), ale přitom bude sama zodpovídat za svou práci.
- Člověka, co zvládá pracovat ve velkém tempu a nevadí mu, že některé úkoly přichází nárazově a nečekaně.
- Dobrého angličtináře – AJ ideálně na B2 úrovni či vyšší (tady si skutečně nevymýšlíme, opravdu je nezbytně nutná).
- Aktivního řidiče (anebo budeš jezdit vlakem)
- No prostě „všeuměla“, co dokáže dělat jak ty drobné „hezké“ věci, tak i myslet strategicky a řídit komunikaci.

Co od nás můžeš čekat?

- Hodně volnosti a zároveň zodpovědnosti – chceme někoho samostatného, někoho, kdo chce za sebou vidět výsledky své práce a koho motivuje vlastní úspěch.
- Procvičíš si aktivně obě hemisféry, protože každý proces se musí kreativně vymyslet, pak potřebuje dostat pravidla a je potřeba ho zrealizovat a administrativně řídit.
- Mezinárodní prostředí – máme kolegy ze zahraničí, stejně tak jako tebe bude občas čekat nějaká cesta mimo ČR.
- Kanceláře v centru Prahy přímo v budově Florentina, takže se k nám dostaneš jak vlakem, metrem, tramvají, tak i pěškobusem. Fitko, bazén, restaurace, obchody a další budeš mít co by kamenem dohodil 🙂
- Smlouvu na dobu neurčitou (jak jinak).
- Flexibilní pracovní dobu, možnost home office (šéf je docela rozumný).
- Espresso denně tolikrát, kolikrát budeš chtít
- Benefity: stravenky, multisport karta, kurzy, semináře (které si rovnou sám/a zařídíš :-))
- Další firemní a partnerské slevy a akce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Florenci 2116/15, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

FORTUNA GAME a.s.

 

Kontakt

FORTUNA GAME a.s.
Eva Matějková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika