Fortuna Entertainment Group was established in 2009 and became the largest Central European betting operator. Originally a Czech firm, it has grown into a holding company over time, and it now also operates on the Slovak, Polish, Romanian and Croatian markets.

Specialista uživatelské podpory

Co budete dělat:

• Zajišťovat všeobecnou IT podporu pracovníkům společnosti a skupině FEG,
• instalovat a připravovat k použití pracovní stanice, notebooky a telefony (mobilní a IP),
• instalovat různé aplikace a řešit uživatelské problémy při jejich používání,
• provádět aktualizace, spravovat antivirové a bezpečnostní řešení, řešit problémy s hw, sw a konektivitou klientských stanic,
• zakládat a spravovat uživatelské účty v AD a aplikacích pro skupinu FEG,
• administrovat systém O365 pro celou skupinu FEG ,
• podílet se na správě prostředí Microsoft (Srv., AD, SCCM, MS SQL)
• spravovat uživatele v cloudu, nastavovat oprávnění,
• vést evidenci hardwaru, softwaru a spotřebního materiálu,
• testovat nové verze sw, hw a aktualizace OS,

Co od vás potřebujeme:

• Zkušenost se správou a údržbou Microsoft prostředí (O365, AD, SCCM) a podporou uživatelů
• Angličtinu slovem psaným i mluveným (studium dokumentace i spolupráce se zahraničními kolegy a jejich podpora)
• Min. SŠ vzdělání
• Znalost operačních systému W10 a W7, kancelářských balíků MS Office
• Nutná znalost administrace a nástrojů O365 a prostřední WIN Srv., AD
• Zkušenost s podporou uživatelů (HelpDesk)
• Výhodou: Zkušenost s nástroji AirWatch, MyQ, Eset AV, SCCM, MS SQL
• Předpoklady pro práci v týmu,
• Trpělivost,
• přátelské vystupování,
• Samostatnost při řešení úkolů.
• Spolehlivost, pečlivost a důslednost při správě i při vedení dokumentace

Co vám můžeme nabídnout:

• Perspektivní a různorodou práci v atraktivním a dynamickém oboru
• Stabilní zázemí úspěšné společnosti, která je hlavním hráčem na trhu ve svém oboru
• Možnost podílet se na rozvoji společnosti a formovat její profesionální image
• Velký prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost za výsledek
• Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na odborných znalostech a dosažených výsledcích
• Příjemné a moderní pracoviště v centru Prahy - Florentinum (Florenc)
• Relax centrum na pracovišti - stolní fotbal, šipky, billiard
• Balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, kartu MultiSport, kurzy AJ, odborná školení, sportovní akce aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Florenci 2116/15, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

FORTUNA GAME a.s.

Kontakt

Eva Matějková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika